BULANDIM...

TOPKAPI SARAYINDA GÖREVLİ “HAFIZ”

ÇOCUKLARA CİNSEL İSTİSMARDAN TUTUKLANDI.

 14-16 yaşları arasındaki çocuklara para vererek veya hediye kontör alarak cinsel ilişkiye zorlayan hafız S.E.(35) 2 çocuk babası.

TACİZCİYİ YAKALAMAK İÇİN TUZAK KURDULAR
S.Y. ifadesinde "Arkadaşım C.D internette bir sapıkla tanıştığını söyledi. Ben de bu kişiyle tanışıp onu yakalatmak için internet adresini aldım, kendi adresime ekledim.
Kabul etti.
KANDIRMAK İÇİN KONTÖR GÖNDERDİ

Konuşmaya başladık. Kamerayı aç dedi. Sen hoş çocuksun, sana kontör alayım dedi. 100 kontör gönderdi. Benden hoşlandığını söyledi. Buluşma teklif etti. Bana sabahları mesaj atıyordu. Günaydın sesini duymak için aradım. Sadece seni seveceğim dedi. Fantezilerimi sordu. Buluşma yeri olarak Bayrampaşa'yı verdim. Arkadaşlarla da sözleştik. Onun gerçekten sapık olup olmadığını öğrenmek için Bayrampaşa'ya davet ettim. Pastanede buluştuk. Arkadaşlarım da bizi takip ediyordu. C.D., E.D., M.G. bizi takip etti. İsmet Paşa Parkı'na geldik. Elimi tutunca arkadaşıma bağırdım, dövmeye başladık. Bu kişi C.B (15), R.Y. (16) ve birkaç kişiyle daha para karşılığı ve kontör alarak birlikte olmuş. 1 yıl boyunca." dedi.

KUTSAL EMANET HAFIZLARI ÖZENLE SEÇİLİYOR

Topkapı Sarayı'nın Kutsal Emanetler Bölümü'nde 24 saat kesintisiz Kur'an-ı Kerim okunuyor. Bu 5 asırlık geçmişi olan bir gelenek. Bugün 12 seçkin hafız bu geleneği sürdürüyor.
Hafızların tümü 4 yıllık fakülte mezunu. Hafızlar İlahiyat Fakülteleri başta olmak üzere, 4 yıllık üniversiteleri bitiriyor.

Daha güvenli bir ortama kavuşabilmek için zorunlu yaptığım bu açıklamayı şaşkınlıkla karşılacağınızı umuyor ve hepinize daha aldatmasız yarınlar diliyorum.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !